0
SİPARİŞ HATTI:
0 212 210 06 05
HCS Doublex Single Mode SC-LC Coupler(Adaptör)
HCS Doublex Single Mode SC-LC Coupler(Adaptör)
HCS Doublex Single Mode SC-LC Coupler(Adaptör)

HCS Doublex Single Mode SC-LC Coupler(Adaptör)

Ürün Kodu
:
HCSFOADP-0001
Kategori
:
Fiber Konnektör ve Adaptörler
Marka
:
HCS
4,00 $
+ KDV
  • Ürün Açıklaması
  • Taksit Seçenekleri

HCS DataLight komponent serisi, yüksek kalitede, en son teknoloji ürünü tüm konnektör tiplerini kapsamaktadır;
bunlardan bazıları: ST, SC (Simpleks ve Dupleks) LC, FC, MT-RJ ve HCS FastLight™. SMA, FDDI, ve VF-45 gibi
konnektör tipleri de istege göre saglanabilmektedir. HCS DataLight konnektörler ve adaptörler Singlemode 9/125,
Multimode 50/125 (OM2, OM3 ve OM4) ve 62.5/125 fiberlerin sonlandırılabilmeleri için kullanılmaktadırlar.
HCS DataLight komponentler, konuyla ilgili en önemli endüstri standartları ANSI/TIA/568-C.3 (Fiber Optik Kablolama
Komponentleri Standardı) ve IEC 60874 (Optik fiberler ve kablolar için konnektörler)’e tam anlamıyla uyumlu olarak
genis ürün yelpazesinde fiber optik konnektör ve adaptörleri HCS Kablolama Sisteminin parçası olarak DoubleSafe™

Kalite Güvence Programı ile desteklenmektedirler.

 

Uygulamalar :  
☑ Patch paneller ☑ Dagıtım çatılarında
☑ Patch cordlar ☑ Fiber optik kabloların direkt sonlandırmalarında
☑ Masa üztüne kadar fiber uygulamalarında fiber optik prizlerde  







Nitelikler ve Onaylar :

HCS DataLight komponentler, HCS Kablolama Sisteminin bir parçası olarak DoubleSafe™ QKalite Güvence Programı ile
desteklenirler ve ANSI/TIA/568-C.3 (Fiber Optik Kablolama Komponentleri Standardı) ve IEC 60874 (Optik fiberler ve
kablolar için konnektörler) standartlarına tam uyumludurlar.

Belirleyici Özellikler :

→ Uluslararası standartlara tam anlamıyla uyumluluk - En yüksek kalite saglanır.
→ Tüm fiber tiplerinin mevcut olması - Genis bir ürün yelpazesi saglar.
→ Olağanüstü malzeme özellikleri ve dizaynı - Benzersiz Century™ Ömür Boy Garanti sağlar.
→ Saglam ve kurulumu kolay dizayn - Kurulum ve isletme masraflarını minimize eder.

→ Benzersiz DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı - Ürün iade oranının minimize edilmesini saglar.