0
SİPARİŞ HATTI:
0 212 210 06 05
Site Yapım Aşamasındadır...
HCS 12 Port Doublex Fiber Optik Patch Panel LC-SC
HCS 12 Port Doublex Fiber Optik Patch Panel LC-SC
ÜRÜN KODU :
HCSFOPP-0001
MARKA :
HCS
35,00 $
+ KDV
HCS 12 Port Doublex Ek Kaseti
HCS 12 Port Doublex Ek Kaseti
ÜRÜN KODU :
HCSFOKST-0001
MARKA :
HCS
2,00 $
+ KDV
HCS Doublex Single Mode SC-LC Coupler(Adaptör)
HCS Doublex Single Mode SC-LC Coupler(Adaptör)
ÜRÜN KODU :
HCSFOADP-0001
MARKA :
HCS
4,00 $
+ KDV
HCS 2 mt 9/125 SC-SC ve SC-LC Doublex S.M Fiber Optik Patch Cord
HCS 2 mt 9/125 SC-SC ve SC-LC Doublex S.M Fiber Optik Patch Cord
ÜRÜN KODU :
HCSFOPC-0001
MARKA :
HCS
6,00 $
+ KDV
HCS Cat6 UTP Keystone Jack White
HCS Cat6 UTP Keystone Jack White
ÜRÜN KODU :
HCSKJ0001
MARKA :
HCS
2,00 $
+ KDV
HCS 24 Port Cat6 Modüler Patch Panel
HCS 24 Port Cat6 Modüler Patch Panel
ÜRÜN KODU :
24P0001
MARKA :
HCS
20,00 $
+ KDV
HCS Cat6 UTP Gray Patch Cord 2mt
HCS Cat6 UTP Gray Patch Cord 2mt
ÜRÜN KODU :
HCSPC0001
MARKA :
HCS
2,00 $
+ KDV
Legrand Cat6 UTP Patch Panel
Legrand Cat6 UTP Patch Panel
ÜRÜN KODU :
LEGP-0001
MARKA :
LEGRAND
20,00 $
+ KDV
Legrand Cat6 UTP Keystone Jack
Legrand Cat6 UTP Keystone Jack
ÜRÜN KODU :
LEGJ-0001
MARKA :
LEGRAND
3,00 $
+ KDV
Commscope 24 port Cat6 UTP Modüler Patch Panel
Commscope 24 port Cat6 UTP Modüler Patch Panel
ÜRÜN KODU :
COMP-0001
MARKA :
AMP
30,00 $
+ KDV
Legrand Cat6 UTP 1mt Patch Cord
Legrand Cat6 UTP 1mt Patch Cord
ÜRÜN KODU :
LEGPC-0001
MARKA :
LEGRAND
3,00 $
+ KDV
Commscope Cat6 UTP 3 mt Patch Cord Beyaz
Commscope Cat6 UTP 3 mt Patch Cord Beyaz
ÜRÜN KODU :
COMPC-0001
MARKA :
AMP
5,00 $
+ KDV
Commscope Cat6 UTP Keystone Jack Black
Commscope Cat6 UTP Keystone Jack Black
ÜRÜN KODU :
COMKJ-0001
MARKA :
AMP
3,00 $
+ KDV
HCS 4x2x24 U/UTP Cat 6 LS0H Gri
HCS 4x2x24 U/UTP Cat 6 LS0H Gri
ÜRÜN KODU :
HCSD-0001
MARKA :
HCS
0,40 $
+ KDV
Commscope Cat6 UTP LZSH White Data Kablosu 305'lik
Commscope Cat6 UTP LZSH White Data Kablosu 305'lik
ÜRÜN KODU :
COMD-0001
MARKA :
AMP
0,50 $
+ KDV
Legrand Cat6 UTP LZSH Data Kablosu
Legrand Cat6 UTP LZSH Data Kablosu
ÜRÜN KODU :
LEGD-0001
MARKA :
LEGRAND
0,35 $
+ KDV